BEY-MAK MAKİNA ÜRETİM

BEY-MAK Makina, 2000 yılından bu yana tarım, bakliyat, hububat ve değirmen makinaları imalatı yapmaktadır. Uzman kadrosu ve yaptığı ar-ge çalışmaları ile kalitesini ortaya koyan BEY-MAK Makina, sektöründe bir dünya markasıdır. Sunduğu ürün ve hizmetlerle bu unvanı kazanan ve üstün başarı elde eden BEY-MAK Makina, başarısına maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile başarı katmaktadır.

BEY-MAK Makina’da hem mekanik hem bilgisayar kontrollü makinalar üretilmekte, bu ürünler her bütçeye ve her ödeme planına uyan tekliflerle satışa sunulmaktadır. BEY-MAK Makina’da üretilen makinalar, kapasite bakımından farklı ihtiyaçları karşılayacak düzeydedir. Ayrıca makinalarımız temizlenecek olan çeşitli ürünlere de uyum sağlamaktadır.

Biz, bir dünya markası olarak, müşterilerimize, hizmet çerçevesinde çok özel teklifler sunuyoruz. Yedek parça tedariği ve servisi, makine yenileme, bakım ve analizi, danışmanlık ve eğitim üzerine sunduğumuz tekliflerle, anahtar teslimi projelerimizle müşterilerimizin her zaman yanındayız. Çünkü biz müşterilerimizin uzun vadeli iş ortağı olmayı hedefliyoruz. Üstelik iş ortağımıza tesis kurma ve makine satmaktan çok daha fazlasını, ihtiyaç duyduğu ve duyacağı hizmetleri veriyoruz. Temizleme, boylama, sınıflandırma ve paketleme işlemlerinin planlama ve projelendirmesi için de bize güvenebilirsiniz.

BEY-MAK Makina olarak biz, müşterilerimizin istek, kaygı ve sıkıntılarını dikkatlice dinler ve müşterilerimizi net bir biçimde anlamaya çalışırız. Müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Bu nedenle müşterilerimize herhangi bir donanım veya sistem için bir öneride bulunmadan önce, müşterilerimizin bu ürün ve hizmetleri ne amaçla kullanacaklarını ve isteklerinin ne doğrultuda olduğunu tam olarak anlamış olmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin istek ve düşüncelerinin dikkate alınması, iş ortaklığı çerçevesinde doğru bir öngörü sağlar.

Böylelikle müşterilerimiz gerçekçi bir bütçeyle zaman içerisinde büyük kâr elde edebilir. Üstelik sadece satış için değil, satış sonrasında da yatırımınızın, üretim sisteminizin kontrol ve bakımında yanınızdayız. Hızlı, etkili, global ve güvenilir servis deneyimlerimizle sizin için buradayız. Sektörde öncü olmamız tesadüf değil, çünkü bizim önceliğimiz sizsiniz/müşteri memnuniyetidir.